Australian Art

PAULUS FLORIZOONE

Once 7
Once 7

AKA: Paulus Florizoone, PAVLVZ

Born: 1963 Veurne, Belgium
  • Ceramics
  • Contemporary
  • Installation
  • Sculptor
Mistral & No Air 2
Mistral & No Air 2

Elise Geers Juweelontwerpen Gent

'De kleine artiest' WAK 2015 Lokaal talent @woonzorgcentrum Yserheem Diksmuide

Abdijmuseum 'Ten Duinen' Koksijde

'DICHTsmuide', literaire fietstocht Diksmuide

Laureatententoonstellng Kiezen voor Kunst Galerij MONTANUS.5 Diksmuide

Limarosa Amersfoort, Nederland in permanentie sculpturen & sculpturale potvormen

Provinciaal Hof, Grote Markt Brugge Eindtentoonstellng Kiezen voor Kunst

Provinciaal Gallo-Romeins Museum Tongeren

Hof ter Straeten Varsenare 'Vondsten uit vuur' Romeins grafveld met nederzettingssporen aan de Hoge Dijken Jabbeke

SteM Zwijgershoek Sint-Niklaas, permanente collectie 'mens en materie' 12000 v.Chr-18de eeuw

Kiezen voor Kunst, Budascoop Kapucijnenstraat Kortrijk

Canvascollectie PMMK Oostende

cc de steiger, Menen 'Romeinen in Menen'

De Zuidpoort, Oudenburg 'Tafelen door de eeuwen heen'

Domein Raversijde

De Boot Merkem-Houthulst

Stedelijk Museum Diksmuide

Kasteel Diepensteyn Steenhuffel

Stedelijk Museum, Abtsgebouw Oudenburg

Provinciaal Archeologisch Museum Ename

Musée d'archéologie Ath

Sincfala Knokke-Heist

Archeologische Werkgroep de Spanhiers Koekelare

'Eeuwige Dorst' Drink- en schenkgerei van 1000 tot 1700 KUL·ALFA Centrale universiteitsbibliotheek Leuven

Provincie Vlaams-Brabant, Archeokit, reizende workshop

Abdijmuseum 'Ten Duinen' Koksijde

Universiteit Gent

Provinciaal Archeologisch Museum Velzeke

Service de l'Archéologie du Ministère de la Région Wallonne en province de Namur

Museum Brusselpoort Mechelen

Vlaams Instituut voor het Onroerend Erfgoed - Ministerie van de Vlaamse Gemeenschap

Stedelijke Musea Kortrijk

museumshop@brugge

Huize Rutsaert Veurne - Hans Vredeman de Vriesprijs 2003 voor restauratie 18de eeuwse Terracotta tuinvaas

Stedelijk Museum Ieper

Stedelijk Museum Turnhout

Dordts Archeologisch Centrum Nederland

Amsterdams Historisch Museum Nederland

Hof van Busleyden, Mechelen 'Aan de slag en uit de hand' Hedendaagse moderne kunst

Jacobs & Brunier archeologisch projectbureau Amsterdam

History-Live Dordrecht Nederland

Kortrijk Anno '02

Archeologische Dienst Maastricht

Museum voor de Oudere Technieken Grimbergen

Musée Archéologique de Namur

Canon cultuurcel, Departement Onderwijs - leermeesters

Museum Brusselpoort Mechelen

Prehistorisch Openluchtmuseum Eindhoven

Waterburcht van Millem, vzw Toerisme Riemst

Marca Brandenburgensis 1260 Duitsland

Hotel- en Toerismeschool Spermalie Brugge

RAM Oudenburg

Museum Oud Hospitaal Aalst

Face mediaproducties, Heerde Nederland

Potteau-labo Heule

Chocostory, chocolademuseum Brugge

Musée National d'Histoire et d'Art. Marché aux Poissons Luxembourg

Toerisme Kortemark

Archeologische dienst stad Gent

Raakvlak, Intergemeentelijke Dienst Archeologie Brugge & Ommeland

studio-Orka Gent

Graven om te weten KULeuven

Archeologische Dienst Antwerpse Kempen

Archeologisch museum Grobbendonk
YMe2
YMe2

1990-1994 Arts Education Higher Degree
Plastic Arts - ceramics
Academy of the Arts, Oostende

1996-1998 Specialisation Degree Visual Art - option ceramics, The finals
Academy of the Arts, Oostende


1995-2018 Independent side occupation as ceramist



Opinions

There are no opinions yet. Be the first to add your wisdom!




Castle-Hayne


All text and images © Australian-Art-Gallery.com 2004-2022